Trzecie DLC do Call of Duty: Black Ops III – Descent, dostępne na PS 4

Wydane przez Activision Publishing, a stworzone przez studio Treyarch, Call of Duty Black Ops III Decent, zabierze graczy w podróż dookoła świata wraz z czterema nowymi mapami trybu dla wielu graczy oraz zupełnie nowym doświadczeniem z zombie w kolejnej części sagi Origins.
“Od początku tworzenia gry, Treyarch miało na celu zbudowanie najbardziej epickiego doświadczenia gamingowego do tej pory. Descent dobrze wpisuje się w tę strategię, odpowiadając tym samym na prośby społeczności graczy o wprowadzenie przebudowanej mapy Raid, ulubionej wśród fanów Call of Duty: Black Ops II”, powiedział Mark Lamia, szef studia Treyarch. „Co więcej, do czterech nowych, multiplayerowych map, zespół pracujący nad trybem Zombie dodaje także najnowszy rozdział historii, Gorod Krovi, czerpiąc z początków studia Treyarch, rozgrywający się w alternatywnym Stalingradzie.”
Call of Duty: Black Ops III Descent zawiera w sobie cztery nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej, oferujące graczom akcję rozgrywającą się w kriogenicznym więzieniu, wiosce wikingów, arenie walk ogromnych robotów oraz zrekonstruowanej, rzymskiej willi:

  • Empire: Ulubiona mapa fanów, Raid powraca, przerobiona na klasyczną, średnich rozmiarów arenę, w której akcja rozgrywa się na terenie autentycznej, rzymskiej willi, gdzie klasyczna struktura znanej mapy łączy się z nowymi mechanikami rozgrywki Black Ops III.
  • Berserk: Wioska wikingów, w której czas zatrzymał się dawno temu, będzie skłaniała graczy do walk w zamieci śnieżnej o panowanie nad centralnym punktem mapy. Ta średnich rozmiarów arena składa się głównie z drewnianych budynków, zabójczych skalnych wypiętrzeń oraz ciasnych przejść.
  • Cryogen: Zlokalizowany daleko na Morzu Martwym, odizolowany kompleks trzymał jednych z największych złoczyńców w zamarzniętych  izolatkach. Wieżyczki strażnicze wznoszą się ponad niewielką, okrągłą areną, na której kluczem do zwycięstwa będzie szaleńcza walka pełna biegania po ścianach.
  • Rumble: Gracze walczyć będą pomiędzy większymi od ludzi mechanicznymi wojownikami na tej średnich rozmiarów mapie, która przeniesie najbardziej dynamiczne walki do jej centralnej części, do której gracze będą musieli przebić sobie drogę pomiędzy padłymi mechami i fajerwerkami.

Descent przeniesie także graczy do alternatywnej wersji Stalingradu w najnowszym rozdziale Origins – fabuły trybu Zombie, noszącej tytuł Gorod Krovi. Będą oni musieli stawić czoło chordzie zmechanizowanych zombie oraz unikać ognia spadającego z góry, wprost z paszczy smoka, a wszystko to w bitwie szalejącej na zgliszczach ojczyzny Nikolaia. W Gorod Krovi zobaczymy nowych, przerażających przeciwników, nowe mechanizmy rozgrywki oraz wachlarz nowych broni.

Descent jest już dostępne na PlayStation 4 w niższej cenie dla posiadaczy Call of Duty: Black Ops III DLC Season Pass, który zawiera także cztery pakiety map przewidywane do końca roku jako część pakietu zniżkowego. Kupno DLC z pakietem map, zawierającym także Descent, wiązało się będzie z kosztem ok. 15 dolarów.  Zakup Call of Duty: Black Ops III Descent na PlayStation 4 doda także dynamiczny motyw na konsolę.
 
 

Źródło: inf. prasowa