Testuj z Orange 2012 telefonów – już od 4 października

Widać Orange pozazdrościło Play akcji testujsmartfona.pl i postanowiło rozpocząć podobny projekt. Już 4 października odbędzie się konferencja prasowa operatora, na której zostanie ogłoszony jej start. W akcji Testuj z Orange 2012 telefonów, użytkownicy będą mieli okazje wypożyczyć słuchawkę HTC 7 Mozart, która pracuje pod kontrolą najnowszej wersji mobilnego systemu operacyjnego Windows Phone 7 Mango.

Niestety jak sama nazwa wskazuje, ilość telefonów do testowania będzie bardzo ograniczona, do zaledwie 2012 sztuk. Cieszy natomiast, że Orange zdecydowało się udostępnić zdecydowanie bardziej interesującego smartfona niż Play (Huawei U8500).
Przypomnijmy – akcja promocyjna fioletowego operatora osiągneła spory sukces. Wzięło w niej udział ponad 150 tysięcy użytkowników. Jedynym jej mankamentem było udostępnienie niszowego smartfona – Huawei U8500, który tak naprawdę bardziej zniechęcał do nabycia słuchawki z Androidem niż zachęcał. Natomiast HTC 7 Mozart to średniej klasy słuchawka, która zebrała przychylne recenzje w prasie. Radzimy więc chętnym do wzięcia udziału w akcji Orange, aby nie zwlekali, telefony prawdopodobnie rozejdą się błyskawicznie.

Źródło: Orange, Play, wł