Team Kinguin zagra w Niemczech o wyjazd do Malezji

Polska drużyna, która wcześniej występowała pod nazwą Let’s Do It przez polskie rozgrywki przeszła jak burza. Problemy zaczęły pojawiać się na dalszym etapie rywalizacji. W starciu z zagranicznymi rywalami, Polacy trafili do grupy A. Nie obyło się bez problemów. Udało im się wygrać trzy z pięciu meczów, co wiązało się z rozegraniem dogrywek. Tam nie mieli sobie równych. Po drodze do regionalnych finałów, pokonali w playoffach hiszpańskie Greedi’s Good i szwedzkie Tuho.
Tym samym podopieczni „pingwinów” wskoczyli na 19. miejsce w rankingu globalnym DOTA 2. Wyjazd na turniej do Niemiec będzie ich pierwszym wspólnym spotkaniem z przeciwnikami na LANie. Rozgrywki odbędą się w TakeTV Studio. Transmisję z finałów regionalnych ROG Masters 2017 poprowadzi m.in. Tomasz „BandIT” Borys, a mecze będziecie mogli obejrzeć  w internecie na www.rog-masters.pl. Dodatkowo na widzowie mogą spodziewać się konkursu w trakcie trwania spotkań.
ROG Masters to, rosnący z roku na rok w popularność, turniej organizowany przez markę ASUS Republic Of Gamers z pulą nagród 250 000 dolarów. Dzięki poszerzeniu jego zasięgu w tym roku, szansę na udział otrzymały także polskie drużyny.
 

Źródło:ASUS