Tańsza Nokia Lumia „Batman” z dużym ekranem

Nokia Lumia 1320 aka Batman miałaby być kolejną słuchawką fińskiego producenta ze średniej półki. Największym atutem nowego smartfona, oprócz stosunkowo przystępnej ceny, byłby  ogromny ekran dotykowy.

Jeżeli chodzi o specyfikację techniczną Nokii Lumii 1320, to na razie pozostaje ona tajemnicą. Wiadomo jedynie, że przypominałaby ona specyfikację techniczną Lumii 625, co oznacza, że możemy spodziewać się dwurdzeniowego procesora i 8-megapikselowego aparatu fotograficznego.

Na oddzielny akapit zasługuje wyświetlacz smartfona. Będzie on najprawdopodobniej większy niż w przypadku modelu Lumia 625, ale mniejszy niż u Lumii 1520. Możemy zatem spodziewać się pięciu lub nieco ponad pięciu cali. Mimo że Nokia weszła na rynek phabletów z dużym poślizgiem, to wyraźnie stara się nadrobić zaległości w bardzo szybkim tempie.

Więcej szczegółów poznamy zapewne za półtorej tygodnia, podczas konferencji Innovation Reinvented Nokii, która odbędzie się w Abu Dhabi już 22-ego października. Podczas imprezy zostanie zaprezentowany najprawdopodobniej także pierwszy tablet fińskiego producenta oraz smartfony Nokia Lumia 929 i muzyczna Nokia Lumia 525.

Źródło: VR-Zone