Tanie iPady w Media Markt!

Tablety to obecnie najmodniejsze gadżety. Technologiczna blogosfera oszalała na ich punkcie i niemal codziennie czytamy o nowych urządzeniach tego segmentu, choć w gruncie rzeczy póki co liczy się tylko iPad. Nic dziwnego, że dla wielu stanowi on prawdziwy obiekt pożądania, a każdy jubilat rozpakowując swoje prezenty w głębi duszy oczekuje, że spod papieru pakunkowego wyjawi się za moment magiczne logo Apple’a. Jeśli więc chcecie sprawić komuś taką przyjemność, to nie ma lepszej okazji, jako że w Media Markt pierwszy iPad jest teraz w naprawdę okazyjnej cenie!
Wersja 64 GB z Wi-Fi kosztuje teraz jedyne 1499 zł, czyli ok. 300 zł mniej, niż na najtańszych aukcjach na Allegro. Dostępne są także wersje z modułem 3G, za te trzeba już zapłacić 1999 zł, co nadal stanowi bardzo atrakcyjną cenę.
Oferta obowiązuje od 8 do 17 lipca. Niestety, promocja nie dotyczy wszystkich sklepów w całej Polsce, a jedynie wybranych, w dużych miastach. Zanim więc zdecydujecie się wydać kilkaset złotych, zalecam sprawdzić najnowszą gazetkę reklamową. Te znajdziecie na stroniesieci sklepów „nie dla idiotów”. Oszczędzę czasu mieszkańcom Warszawy, Katowic, Krakowa i Rzeszowa – tam iPady będą na was czekać.
Zachęcam też do zapoznania się z resztą oferty na te dni, nie tylko bowiem tablet Apple’a jest w atrakcyjnej cenie.