Tania kierownica do wszystkiego!

Wyścigi na klawiaturze czy padzie nie przynoszą aż takiej frajdy, jaką gwarantuje kierownica. Z drugiej strony ciężko dobrać taką kierownice, która będzie kompatybilna nie tylko z komputerem PC, ale także z konsolą.  EASY TOUCH Velocity ET-2035 współpracuje z pecetem, Xboxem 360, PlayStation 2 i 3. Trudno więc prosić o więcej.
Sama kierownica jest wyprofilowana na kształt znany z bolidów Formuły 1. Jednak na froncie umieszczono przyciski, które znajdują się na konsolowym padzie. Służą do poruszania się po menu gry. Do zmiany biegów możemy zastosować łopatki – to także nieodzowny element bolidu. Dla tych, którzy wolą zwykłą skrzynię biegów, EASY TOUCH przewidział normalny drążek, umieszczony w obudowie kierownicy. Natomiast do przyspieszania i hamowania producent przewidział klasyczne pedały.
Dla fanów realizmu dobrą informacją jest zastosowanie w kierownicy systemu wibracji, który uprzyjemnia jazdę, a także urealistycznia doznania. Zestaw składa się z kolumny kierownicy, pedałów oraz odbiornika bezprzewodowego, który służy do komunikacji z komputerem i konsolą. Ważna jest też cena: pomimo ilości gadżetów, jest stosunkowo niska. Za kierownicę Velocity ET-2035 trzeba zapłacić 219 zł.

Źródło: inf. prasowa