Tajemniczy fan Gwiezdnych Wojen zbudował AT-ST o rzeczywistych rozmiarach

Pewien tajemniczy inżynier zdołał zbudować maszynę, którą posiadać pragnąłby najpewniej każdy szanujący się fan Gwiezdnych Wojen. Ta maszyna to nic innego, jak All-Terrain Scout Transport, czyli AT-ST, i to o rzeczywistych rozmiarach. Ten sam pojazd mogliście zobaczyć podczas bitwy o Hoth, a także gdy ten patrolował gęsto zalesiony księżyc Endor.
Pierwsze zdjęcia AT-ST pojawiły się sieci niemal rok temu, gdy człowiek o nicku Mr Kernish dostrzegł go w czyimś… ogródku. Teraz, ta sama osoba postanowiła zapytać jego twórcę, który pragnął pozostać anonimowy, o pozwolenie na rzucenie okiem na maszynę z bliższej odległości. Na szczęście, Mr Kernish zabrał ze sobą kamerę.

Podobno AT-ST został zbudowany na podstawie specyfikacji znalezionych w internecie, co jest naprawdę niesamowite. Jak widać, w sieci jest dosłownie wszystko. Najlepszy jest jednak fakt, że maszyna jest funkcjonalna – no, może i się nie przemieszcza, ale zawiera dwuosobowy kokpit i działka laserowe, które mogą poruszać się w górę i w dół oraz symulować strzelanie za pomocą odpowiednich efektów dźwiękowych.
Cóż, to teraz pozostaje czekać, aż ktoś wpadnie na pomysł zbudowania prawdziwego AT-AT. Być może ten projekt zostanie zrealizowany przez tego samego tajemniczego inżyniera.

Źródło: YouTube