Tajemnicze kody od Orange – kod na poniedziałek

Z informacji jakie zamieścił pomarańczowy operator na swoim facebook’owym profilu wynika, że już jutro rozpocznie się kolejna edycja akcji promocyjnej Tajemniczy kod Orange. Przypomnijmy – dwie poprzednie odsłony konkursu cieszyły się ogromną popularnością. Orange poinformowało, że udział w nich wzięło ponad 2,3 miliona numerów. Ciężko dokładnie oszacować ilość użytkowników, bo jak wiadomo niektórzy mają po kilka kart SIM danego operatora.
W tej edycji konkursu kody trzeba będzie ułożyć z rozrzuconych liter. Po odgadnięciu słowa, zostanie nam jeszcze do rozwiązania krzyżówka. Potem będziemy mogli już dzielić się kodem ze znajomymi. Czas akcji jest uzależniony od jej popularności. Orange zapowiedziało, że im więcej będzie wykorzystanych kodów, tym większa szansa na kolejny. Biorąc pod uwagę popularność poprzedniej edycji, ta może potrwać nawet ponad miesiąc.
Oczywiście będziemy Was informowali każdego dnia o nowym kodzie do wykorzystania. Jutro wraz z pierwszym z nich podamy też niezbędne szczegóły, takie jak np. numer telefonu pod jaki należy wysłać SMS-em odpowiedź oraz detale związane z regulaminem promocji.

  • Kod na poniedziałek (12.09): OGNISKO (przypominamy – należy wysłać na numer 80101)
  • Do wygrania: 120 SMS-ów do wszystkich sieci, ważne 3 dni