T-Mobile: 100 GB, nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy za 10 złotych dla przenoszących numer

Od 6 maja br. T-Mobile oferuje wszystkim klientom w Polsce możliwość sprawdzenia w praktyce, jak działa najlepsza sieć w kraju. Nasza sieć T-Mobile to superszybki Internet, świetnie działający youtube oraz najmniej zerwanych połączeń, jakość potwierdzona certyfikatem „Best in Test”. Wszyscy, którzy zdecydują się przenieść numer do T-Mobile, skorzystają z superpromocji: przez 4 miesiące rozmowy, SMSy, MMSy bez limitu i 100 GB w abonamencie tylko za 10 złotych miesięcznie. Umowa jest elastyczna i w każdym momencie będzie można z niej zrezygnować, przed lub po upływie okresu promocyjnego.
Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie ważnego wniosku o przeniesienie numeru do sieci T-Mobile. Wystarczy odwiedzić jeden z salonów sprzedaży lub wypełnić wniosek dostępny w sklepie internetowym. O całą resztę procesu zadbają nasi konsultanci.
Każdy z klientów będzie mógł po zakończeniu okresu promocyjnego skorzystać z aktualnych propozycji T‑Mobile lub przejść automatycznie na bezterminową ofertę standardową z pakietem 1 GB danych i nielimitowanymi rozmowami do sieci komórkowych za 29 złotych miesięcznie.
Ponieważ w T-Mobile można zawsze liczyć na więcej nasi stali klienci będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji na Internet mobilny z tabletem w super cenie. Od 6 maja br. w naszej ofercie dla stałych klientów będą dostępne tablety Lenovo TAB 2 A8-50 LTE oraz Huawei MediaPad T1 8.0 w cenie tylko 9 złotych na start z abonamentem za 34,99 zł miesięcznie i pakietem 35 GB. To najlepsza taka oferta na rynku!
Nowe promocje są kolejnymi z serii pozytywnych działań T-Mobile: wcześniej zaoferował już swoim prywatnym abonentom usług głosowych całkowicie bezpłatnie 1 TB danych, wprowadził dzień wagarowicza z Internetem bez limitu dla klientów T-Mobile na kartę oraz podarował im bezpłatne nielimitowane SMS-y.
Więcej o warunkach promocji można dowiedzieć się w salonach i sklepach T-Mobile oraz na stronie:www.t-mobile.pl.

Źródło: inf. prasowa