Striiv pomoże Ci pozostać w formie

Czy kiedykolwiek zarzekaliście się, że będziecie regularnie ćwiczyć, by poprawić własną kondycję i samopoczucie? Jeśli tak, to zapewne wiecie, że wytrwanie w tego typu postanowieniu nie jest łatwe. Właśnie dlatego na rynku pojawiło się nowe urządzenie, którego zadaniem jest skuteczne zmotywowanie właściciela do codziennej aktywności. Czy jest to lekarstwo na brak silnej woli?
Striiv to niewielkie, poręczne urządzenie, które doczepić można do kluczy czy innego przedmiotu, który macie zawsze przy sobie. Gadżet rejestruje trasę, po której się poruszacie, a następnie zachęca do jak największej aktywności poprzez gry, wyznaczanie osobistych celów czy oferowanie kuszących możliwości. Lista funkcji urządzenia jest naprawdę spora, a wszystkie mają ułatwić jego posiadaczowi utrzymanie wymarzonej sylwetki.Jedną z funkcji Striiv’a jest na przykład Walkathon, dzięki któremu każdy wykonany przez użytkownika krok oznacza drobną dotację dla organizacji charytatywnej. Wyniki w oferowanych przez gadżet grach również zależą od ilości ruchu – im go więcej, tym większy postęp można osiągnąć. Co więcej, każdy posiadacz Striiv’a ma do odblokowania wiele trofeów i odznaczeń, każdy z nich za wypełnienie innego zaplanowanego zadania. Gadżet posługuje się technologią TruMotion, potrafi więc poprawnie odczytywać postępy użytkownika podczas spaceru, biegu, wchodzenia po schodach czy wspinaczki.
Jeśli jesteście zainteresowani nowym produktem, możecie już zamówić go w przedsprzedaży na oficjalnej stronie producenta. Striiv dostępny będzie najprawdopodobniej w środku października w cenie 99 dolarów (ok. 285 zł).