Star Wars: The Old Republic – wcześniejszy dostęp już od 13 grudnia!

Firma BioWare poinformowała, że wcześniejszy dostęp do świata gry Star Wars: The Old Republic będzie możliwy już od 13 grudnia, a nie jak pierwotnie planowano – 15. Oczywiście, aby z niego skorzystać trzeba zarejestrować stosowny kod (nabyć pre-ordera) na oficjalnej stronie produkcji. Dodatkowo udostępniono już teraz finalnego klienta gry do pobrania.

Użytkownik powinien zalogować się na swoje konto w oficjalnej stronie i upewnić się, zarejestrował kod z pre-ordera w Code Redemption Center. Następnie w zakładce My Account należy kliknąć na ikonkę Pre-Order, w niej znajduje się przycisk Download Game Client. Uczestnicy ostatnich beta testów nie muszą pobierać klienta gry od nowa, wystarczy, że go uruchomią, a stosowne łatki zostaną automatycznie pobrane.

Niestety mylą się Ci, którzy myślą, że wszyscy spotkamy się w świecie SWTOR już 13 grudnia. Wczesny dostęp do gry będzie stopniowy. Każdego dnia określona pula użytkowników zostanie zaproszona do gry. O kolejności decyduje data wprowadzenia wspomnianego kodu. Warto również pamiętać, że zamówienie przedpremierowe gwarantuje jedynie wczesny dostęp do produkcji oraz specjalne dodatki (np. kamień na zmianę koloru miecza świetlnego lub pocisków broni). Kontynuowanie zabawy po premierze (20 grudnia), będzie możliwe dopiero po wprowadzeniu oficjalnego kodu (z pudełka gry – dostępne od 15 grudnia). Pomimo, że beta mnie nieco rozczarowała, to i tak już się nie mogę doczekać, a Wy?

Źródło: swtor.com