Star Wars: Battlefront – zobaczcie zwiastun prezentujący nowych bohaterów

Zwiastun pokazuje wiele elementów, które już widzieliśmy – czerwone i zielone promienie lasera śmigające między głowami graczy, TIE Figtery i X-Wingi, czy też walkę wśród ośnieżonych wzgórz planety Hoth. Jednak, dzięki niemu możemy też na wiele rzeczy po raz pierwszy rzucić okiem. Należą do nich bohaterowie, których niedawno zaprezentowano, a którymi nie mieliśmy szansy pograć podczas bety – Boba Fett, księżniczka Leia, Han Solo oraz Imperator Palpatine.
Sceny z poszczególnymi postaciami są na tyle krótkie, że nie przedstawiają wiele cech bohaterów, poza ich wyglądem czy jedną z umiejętności. Na szczęście, wszyscy zostali dokładnie opisani przez EA w dniu ich ujawnienia. Leia oraz Imperator będą pełnić funkcję wspierającą, podczas gdy Han Solo będzie bohaterem typowo ofensywnym. Mimo to samodzielna walka z Darthem Vaderm może nie skończyć się dla niego zbyt dobrze.

Twórcy zapowiedzieli, że w Battlefroncie nie znajdzie się singlowa kampania. Jeżeli nie wyrażacie chęci gry w sieci, pozostaje wam lokalny multiplayer – są to tak zwane Misje podzielone na kilka typów, a jedna z nich polega na odpieraniu fal wrogów sterowanych przez sztuczną inteligencję. Oprócz tego możecie pograć w trybie kooperacji, przy czym w wersji na PC nie została udostępniona opcja split-screen (podzielenia obrazu). Mimo wszystko, główną atrakcją Star Wars: Battlefront jest sieciowy multiplayer, w którym walczymy z innymi graczami z całego świata w takich trybach, jak Walker Assault, Blast czy Fighter Squadron.
Star Wars: BattlefrontŚwiatowa premiera Star Wars: Battlefront odbędzie się 17 listopada. W Polsce gra ukaże 19 listopada. Docelowe platformy to Playstation 4, PC oraz Xbox One. Warto dodać, że w ramach serwisu EA Access, posiadacze Xbox One otrzymają wcześniejszy dostęp do gry. Chociaż firma nie podała informacji, ile dni przed wydaniem taka opcja zostanie umożliwiona, na podstawie premier poprzednich produkcji przewiduje się, że ten okres będzie wynosił pięć dni.

Źródło: YouTube