Star Wars: Battlefront – droga przepustka sezonowa na 4 DLC

Sprzedawanie dodatków DLC do gier FPS tuż po ich premierze to normalna praktyka firmy EA. Tym razem EA Games zapowiedziało, że wszyscy chętni będą mogli wykupić przepustkę sezonową, tzw. Season Pass dla gry Star Wars: Battlefront za cenę 50 dolarów. W jej skład wejdą cztery dodatki DLC, które będą wypuszczane cyklicznie po terminie 17 listopada (najpewniej co kilka miesięcy) i które zawierały będą nowe mapy, misje, a także wyposażenie.
Wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup zestawu Star Wars: Battlefront Ultimate Edition, sprzedawanego w cenie 120 dolarów nie będą musieli martwić się o późniejszy zakup DLC, gdyż przepustka sezonowa wchodzi w jego skład. Bazowa cena gry wynosi 60 dolarów, skąd więc dodatkowe 10 dolarów różnicy w cenie?
Otóż najbogatszy zestaw Ultimate Edition zawiera pięć dodatkowych przedmiotów w grze, dostępnych w droższej od podstawowej wersji Deluxe Edition, którą EA wyceniło na 70 dolarów.
Star Wars: Battlefront zadebiutuje w Polsce już 19 listopada (na świecie premiera odbędzie się 17 listopada) w wersji na komputery osobiste, a także konsole nowej generacji Playstation 4 i Xbox One.
Jeśli nie czytaliście jeszcze, przeczytajcie nasze wrażenia z otwartej wersji beta gry.

Źródło: techspot