Star Wars: Attack Squadrons zapowiedziane!

Powstająca w studiu Area 52 Games gra Star Wars: Attack Squadrons to oparta na modelu free-to-play sieciówka, w której gracz usiądzie za sterami statków kosmicznych znanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen i wzeźmie udziału w epickich kosmicznych bataliach.

W kosmicznych potyczkach będzie mogło brać udział maksymalnie szesnastu graczy jednocześnie. Będą oni mogli zmierzyć się ze sobą w trzech trybach rozgrywki – Free For All, Team Dogfight i Base Defense.

Statki kosmiczne, za których sterami przyjdzie usiąść graczom, będzie można modernizować i dostosowywać do osobistych preferencji za punkty zdobyte podczas potyczek. Producent obiecuje, że nowe przedmioty, ulepszenia i statki będą pojawiać się co miesiąc.

Nic nie będzie stało na przeszkodzie ku temu, żeby wraz z innymi graczami tworzyć zespoły, które wejdą w skład społeczności pilotów. Pierwszym krokiem do wzięcia udziału w przygodzie jest wyrażenie chęci wzięcia udziału w zamkniętych testach beta, które rozpoczną się już w przyszłym roku.

Zapisy przyjmowane są naoficjalnej stronie internetowej Star Wars: Attack Squadrons. Producent zachęca też do śledzenia profilu gry naFacebooku.

Źródło: Star Wars: Attack Squadrons