Środy z Orange – teraz w Multikinie

Pomarańczowy operator poinformował, że zajdzie następująca zmiana w promocji Środy z Orange – zmienia się partner akcji. Do tej pory z darmowego biletu mogliśmy skorzystać w kinach Cinema City, teraz będzie to Multikino. Operator zapowiedział, że wszelkie szczegóły zostaną ujawnione już za tydzień, a więc 15 grudnia.
Wojciech Jabczyński, rzecznik grupy TP, w krótki wpisie na ten temat zapewnia, że zmiany będą korzystne: Na razie, jak możecie się domyśleć na podstawie miejsca spotkania, zmieniliśmy kinowego partnera z sieci Cinema City na Multikino. To pozwoli nam zaproponować naprawdę bardzo korzystne zmiany w dostępie do kodów i dodatkowe bonusy. Jestem przekonany, że będziecie miło zaskoczeni.
Jeśli porównać obie sieci, to zmiana nie jest znacząca – Cinema City posiada 30 kin z 331 salami w 19 miastach, a Multikino 24 kina z 208 salami w 18 miastach. Ta pierwsza jednak zazwyczaj lokuje swoje pomieszczenia w centrum miasta, a druga już niekoniecznie. Zdania użytkowników są jak zwykle w takich sprawach są podzielone.

Źródło: Orange, blog.tp.pl