Specjalna edycja HTC One (M8) – PHUNK

Stało się to za sprawą współpracy HTC z singapurskim studiem PHUNK, które zasłynęło ciekawymi projektami w świecie designu i sztuki w czasie współpracy z takimi markami jak Nike, MTV czy Rolling Stone.

Swój oryginalny projekt HTC One (M8) twórcy opierają na doświadczeniach życia codziennego i tego co otacza ich wokół w Singapurze, czyli jednym z najnowocześniejszych miast na świecie.Limitowana wersja PHUNK wyróżnia się wśród innych M8 wzorami na obudowie, które zostały wygrawerowane w metalu, tak samo jak logo HTC. Następnie powierzchnia została zabarwiona na ciemniejszy kolor, by bardziej uwidocznić unikalne wzory stworzone przez artystów z Singapuru.

HTC opublikowało także film przedstawiający prace nad tym projektem, jak i kolejny krótki film, na którym widzimy jak powstają specjalne obudowy limitowanej wersji (profil HTC na Instagramie).

Trzeba dodać, ze wersja ta będzie naprawdę mocno limitowana, ponieważ powstały tylko 64 telefony z grawerowanymi wzorami . Połowa z nich będzie w kolorze złotym, a druga połowa w srebrnym. Producent nie planuje wydać wersji grafitowej (szarej). Zestaw telefonu z akcesoriami będzie schowany w specjalnym, ozdobionym przez Phunk pudełku. Niestety takiego zestawu nie będzie można kupić. Telefony będą prawdopodobnie używane tylko i wyłącznie jako eksponaty na imprezach organizowanych przez producenta.

Źródło: HTC blog