Sony Xperia T3: stylowy średniak

Smartfon Sony Xperia T3 został wyposażony w 5,3-calowy ekran dotykowy, pracujący w rozdzielczości 720p. Producent zaimplementował w smartfonie również technologie BRAVIATRILUMINOS, które są gwarantem doskonałej jakości wyświetlanego obrazu.

Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor taktowany częstotliwością 1,4 GHz. Na wyposażeniu modelu Xperia T3 znalazł się również 1 GB RAM-u i 8 GB pamięci wewnętrznej. Bazową pojemność smartfona można powiększyć, dzięki wbudowanemu czytnikowi kart microSD.

Wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów umożliwia 8-megapikselowy aparat fotograficzny, z kolei na prowadzenie wideorozmów pozwala kamera przednia. Smartfon wyposażony został też w dedykowane oprogramowanie, które związane jest z aparatami.

Producent zdecydował się na wykończenie ze stali nierdzewnej i matową tylną część obudowy, dzięki czemu smartfon, mimo że średniej klasy, bardziej przypomina urządzenia z najwyższej półki, takie jak chociażby wspomniana wyżej Xperia Z2.

Sony Xperia T3 trafi do sprzedaży pod koniec lipca. Smartfon dostępny będzie w kolorach czarnym, białym i purpurowym. Na razie nie wiadomo jaka będzie cena urządzenia.

Źródło: Sony