Smartfony Samsung Galaxy A (2018) będą bardzo kuszące!

Rok 2017 w świecie smartfonów można śmiało nazwać rokiem niemal bezramkowych ekranów. Urządzenia wyposażone w lepszy lub gorszy „bezramkowy” wyświetlacz ma w swojej ofercie niemal każdy szanujący się producent. Pośród wielu modeli smartfonów uwagę zwracają zwłaszcza propozycje Samsunga – Galaxy S8, Galaxy S8+ oraz najnowszy Galaxy Note 8. Wygląda na to, że w przyszłym roku ekrany znane z flagowców zobaczymy także w tańszych modelach telefonów południowokoreańskiego producenta.
Smartfony z linii Samsung Galaxy A (2017) są naprawdę udanymi urządzeniami. Wydajne, ładnie zaprojektowane i wyposażone w całkiem niezłe aparaty są doskonałą propozycją dla osób szukających telefonu ze średniej półki. Najnowsze modele z serii Galaxy A (2018) mają być jeszcze bardziej kuszące, za sprawą wykorzystania w nich ekranów Infinity Display, znanych z czołowych smartfonów Samsunga.
Ekran Infinity Display (o proporcjach obrazu 18:9) miałyby otrzymać Galaxy A5 (2018) oraz Galaxy A7 (2018). Najtańszy Galaxy A3 (2018) zachowa ekran o proporcjach 16:9. W sieci pojawiły się już domniemane rendery nowych konstrukcji. Trzeba przyznać, że prezentują się zacnie.Samsung Galaxy A 2018 Samsung Galaxy A 2018 Jeśli tylko ceny urządzeń nie będą wygórowane, smartfony mogą stać się przebojem w Polsce. Oby tylko Samsung nie poszedł drogą LG, która to firma wypuściła LG Q6 z ekranem znanym z LG G6, ale zaprzepaściła jego szansę na rynkowy sukces, poprzez ustalenie ceny na niezrozumiale wysokim poziomie (1499 złotych). Smartfon od tamtego czasu staniał do poziomu 1199 złotych, ale nijak nie pomogło to w jego spopularyzowaniu.