Smartfon Kruger&Matz MOVE w piątej odsłonie za 349 złotych

Czynnikiem, który ma zwracać uwagę na nowego smartfona Kruger&Matz MOVE 5 jest jego wygląd. Urządzenie wyposażone zostało w pokryty szkłem Dragontrail 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 720×1280 pikseli, który zapewnić ma dobrą jakość obrazu. Użytkownicy nowego smartfona Kruger&Matz powinni docenić też zastosowany w urządzeniu aktywny panel. Dzięki niemu za pomocą jednego gestu smartfon m.in. otworzy okno wiadomości, uruchomi pocztę, czy włączy aparat. Wystarczy narysować przypisaną do konkretnej funkcji literę na wygaszonym ekranie urządzenia.

MOVE 5 od poprzednich modeli z tej serii wyróżnia też wykorzystany procesor. We wnętrzu obudowy znajduje się 4-rdzeniowy Spreadtrum SC7731G, taktowany zegarem 1,3 GHz i wspierany niestety przez zaledwie 1 GB pamięci RAM. Dodatkowo smartfon posiada 8 GB pamięci wewnętrznej do przechowywania danych, którą można rozszerzyć za pomocą karty micro SD. Urządzenie wpracuje w oparciu o system Android 5.1 Lollipop.Kruger&Matz MOVE 5Kruger&Matz MOVE 5 oferuje również obsługę dwóch kart SIM. Z całą pewnością zostanie ona doceniona przez osoby, które korzystają z telefonu służbowego  i prywatnego lub które często korzystają z lokalnych kart operatorów zagranicznych. Dobrą informacją dla podróżujących jest również współpracujący z systemem GLONASS, wbudowany moduł GPS, dzięki któremu telefon może być używany jako nawigacja.
Spośród wszystkich urządzeń z serii MOVE, nowy smartfon wyróżnia się też designem. Smukła obudowa MOVE 5, mieszcząca pojemną baterię 2000 mAh i 5 calowy ekran, są niezłym kompromisem pomiędzy funkcjonalnością i komfortem obsługi urządzenia. Smartfon oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.
Kruger&Matz MOVE 5 dostępny jest w oficjalnym sklepiewww.krugermatz.com w cenie 349 złotych.

Źródło: inf. prasowa