Słuchawka Bluetooth Jawbone ICON HD

Firma Aliph właśnie poszerzyła swoją ofertę o nową, nietypową słuchawkę Bluetooth z powszechnie znanej serii Jawbone. Czym odróżnia się ona od innych urządzeń tego typu znajdujących się w portfolio firmy? W zestawie oprócz samej słuchawki, noszącej nazwę ICON HD, znajdziemy także specjalny adapter USBthe Nerd. To właśnie on stanowi o wyjątkowości opisywanego headset’u.
Zestaw został stworzony z myślą o smartfonach, tabletach oraz laptopach. Umożliwi nam połączenie maksymalnie dwóch, z wyżej wymienionych, urządzeń i swobodne przełączanie się między rozmowami telefonicznymi wykonywanymi za pomocą smartfona lub poprzez komunikator głosowy, a innym dźwiękami – z gier, filmów czy po prostu muzyką.
The Nerd można podłączyć do dowolnego urządzenia wyposażonego w port USB. Adapter umożliwi bezprzewodowe połączenie ze słuchawką ICON HD bez konieczności instalowania specjalnego software’u.
Słuchawkę ICON HD, podobnie jak inne modele z rodziny Jawbone, charakteryzuje elegancki, futurystyczny design. Urządzenie zostało wyposażone w głośnik o 25% większy niż w oryginalnym modelu Jawbone ICON, który pozwoli nam cieszyć się dźwiękiem w standardzie Hi-Definition. Ewentualne szumy mają być redukowane za sprawą zaimplementowanej w ICON HD technologii NoiseAssassin 2.5.
Za zestaw Jawbone ICON HD + the Nerd przyjdzie nam zapłacić 139 USD (400 zł). Osoby, które chcą obejrzeć dostępne w ofercie producenta modele słuchawek z rodziny Jawbone lub dowiedzieć się więcej na temat opisywanych urządzeń zapraszamy naoficjalną stronę.