Samsung rozdaje prezenty przy zakupie pralek Samsung AddWash

Pralka Samsung AddWash to skuteczny pomysł na to, aby pranie było łatwiejsze, przyjemniejsze i mniej stresujące. Funkcja AddWash umożliwia dodawanie zapomnianych lub pilnie potrzebnych do wyprania rzeczy w trakcie cyklu prania. Teraz, kupując to innowacyjne urządzenie, klienci mogą otrzymać prezent – bon na zakupy w sklepie internetowym zalando.pl.
Prosta, życiowa sytuacja: robimy pranie, włączamy pralkę i po chwili okazuje się, że gdzieś na podłodze zawieruszyły się skarpeta i koszula. Do tej pory jedyne, co mogliśmy zrobić w takiej sytuacji, to albo wybrać inne, mniej „efektowne” ubranie albo zrobić kolejne pranie. Najnowocześniejsza pralka Samsung AddWash to skuteczna odpowiedź na ten problem. W górnej części głównych drzwi pralki umieszczono… dodatkowe drzwi. Rozwiązanie proste i wyjątkowo skuteczne – dzięki temu możemy dodać zapomniane lub pilnie potrzebne do wyprania rzeczy w trakcie cyklu prania.
Z myślą o wszystkich klientach, którzy chcieliby wymienić starą pralkę na nowoczesny, innowacyjny model, firma Samsung przygotowała specjalną promocję. Decydując się na zakup, klient może otrzymać specjalny prezent – bon na zakupy w sklepie internetowym zalando.pl o wartości 200 zł. Wystarczy, że po zakupie urządzenie zostanie zarejestrowane na stronie www.addwash.samsung.pl.
Akcja promocyjna trwa od 4 maja do 30 czerwca br. Jej regulamin znajduje się na stronie: www.addwash.samsung.pl.

Źródło: inf. prasowa