Samsung nareszcie rozszerza ofertę o lodówki do zabudowy

Lodówka do zabudowy Samsunga pozwala na dopasowanie odpowiednich warunków chłodzenia dla różnych typów żywności. Będzie także pomocna dla dużych rodzin, dzięki sporej przestrzeni, ruchomym balkonikom na drzwiach lodówki, które można ustawić zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami oraz funkcji utrzymywania stałej temperatury wewnątrz nawet przy częstym otwieraniu drzwi.
Najnowsza lodówka do zabudowy Samsung została wyposażona w rozwiązania, dzięki którym przechowywane jedzenie dłużej zachowuje doskonałą świeżość i smak. Jednym z nich jest technologia pełnego No Frost, którą producent oferuje we wszystkich typach i modelach chłodziarek. Eliminuje ona powstawanie wewnątrz urządzenia szronu, dzięki czemu nie wymaga czasochłonnego i nieprzyjemnego rozmrażania lodówki, co dodatkowo wpływa też na poziom zużywanej przez nią energii.
Zainteresowanie budzi także system Twin Cooling Plus. Dzięki niemu przechowywana żywność dłużej zachowuje świeżość i apetyczny wygląd, ponieważ w części chłodzącej i rozmrażającej zamontowano osobne parowniki. Pozwalają one zachować odpowiednie poziomy wilgotności w różnych częściach lodówki, a zapachy między komorami się nie przenikają. Rozwiązanie Coolselect+ pozwala natomiast, w zależności od potrzeb, sterować zadaniami dolnego zamrażalnika. Dostępne są cztery możliwe tryby: mrożenia (od -23 do -17 stopni Celsjusza), lekkiego mrożenia (- 5 stopni), chill (-1 stopień) oraz zamiany zamrażalnika w kolejną komorę chłodziarki (2 stopnie).Na uwagę zasługuje także zamontowany w lodówkach silnik Digital Inverter. Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. Jego optymalna praca pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając również niezwykle cichą pracę urządzenia.
Samsung przy tworzeniu swoich lodówek, poza funkcjonalnością, postawił także na estetykę wykończenia. Choć urządzenie jest zabudowane, projektantom zależało, by jego użytkowanie było komfortowe pod względem funkcjonalności. Dzięki technologii Space Max pojemność lodówki jest większa niż w innych dostępnych na rynku produktach do zabudowy z technologią pełnego No Frost, zachowując jednak takie same wymiary zewnętrzne urządzenia. Jest to możliwe dzięki wydajnemu systemowi izolacji, który sprawił, że ścianki urządzeń stały się cieńsze.
Wnętrze lodówki jest eleganckie, przez zamontowany srebrny wyświetlacz i półki z hartowanego szkła z metalowym wykończeniem. Komponują się one dobrze z metalowym panelem zamontowanym na tylnej ściance, który jednocześnie eliminuje wahania temperatury i dodaje wnętrzu nowoczesnego charakteru. Dodatkowo zastosowane w środku oświetlenie LED ma delikatniejszą barwę niż standardowe, przez co nie tylko lepiej się prezentuje, ale także ma być przyjemniejsze w codziennym użytkowaniu.
 

Źródło: Samsung