Samsung Galaxy SIV z rysikiem S Pen!

Od premiery aktualnego flagowca Samsunga – modelu Galaxy SIII – minęło już trochę ponad pół roku. Pomimo, że urządzenia wciąż uchodzi za bardzo atrakcyjnego pod względem technicznym smartfona, to jednak ciężko nie zauważyć, że coraz więcej osób z niecierpliwością wyczekuje następcy. Redaktorzy zagranicznych portali zaś, jakby w odpowiedzi na te oczekiwania, od jakiegoś już czasu systematycznie zamieszczają niepotwierdzoną jeszcze specyfikacją techniczną urządzenia. Tym razem sieć obiegła jednak bardzo interesująca informacja – Galaxy SIV może korzystać z rysika S Pen i znanych głównie z serii Note funkcji!
Według poznanych do tej pory informacji, następny flagowiec Koreańczyków powinien zostać wyposażony nie tylko w 5-calowy ekran Full HD, ale również w procesor Exynos 5440, 13-megapikselowy aparat i co najmniej 2 GB pamięci RAM. Nietrudno przy tym zauważyć, że tak wielki wyświetlacz dawałby wszystkim użytkownikom spore pole do popisu.
Rok 2013 zdecydowanie stanie pod znakiem smartfonów z oscylującymi w granicach 5-cali ekranami i rozdzielczością Full HD. Tym razem południowokoreański producent będzie więc musiał naprawdę się postarać i dać światu bardzo atrakcyjny produkt, żeby pozyskać marce nowych klientów. Kompatybilność Galaxy SIV z rysikiem S Pen i wszystkimi związanymi z nim funkcjami mogłaby akurat tutaj przechylić szalę zwycięstwa i okazać się istnym strzałem w dziesiątkę. Szczególnie, że 5-calowy wyświetlacz flagowca zdecydowanie umożliwiałby komfortową pracę z takim akcesorium.

Premiera smartfona Galaxy SIV powinna odbyć się w okolicach kwietnia 2013 roku. Warto jednak zaznaczyć, że odpowiedzialna za urządzenie firma nie wypowiedziała się jeszcze oficjalnie w całej tej sprawie i żadnych z podanych w tekście informacji nie możemy być tak naprawdę pewni.

Źródło: gsmarena,