Samsung Galaxy S6 mini pojawił się w jednym ze sklepów – znamy specyfikację

Samsung Galaxy S6 mini pojawił się na stronie internetowej jednego ze sklepów internetowych działających na terytorium Zjednoczonych Emiratów Arabskich – LetsTango. Jego specyfikacja techniczna pokrywa się dość dobrze z tą, którą prognozowano w lipcu bieżącego roku.
Mniejsza wersja flagowego smartfona Samsunga została wyposażona w 4,6-calowy ekran Super AMOLED. Za jej pracę i wydajność odpowiada 6-rdzeniowy układ Snapdragon 808 z procesorem o taktowaniu 1,8 GHz oraz układem graficznym Adreno 418. Całość wspierają dodatkowo 2 GB pamięci RAM. Urządzenie sprzedawane będzie w wersji z 16 GB pamięci na dane.Samsung Galaxy S6 miniZ tyłu obudowy umieszczono kamerę o rozdzielczości 15 Mpix, z przodu natomiast zdecydowano się na kamerkę 5 Mpix. Samsung Galaxy S6 mini, podobnie jak większe smartfony z tej rodziny, nie posiada wymiennej baterii. Posiada natomiast czytnik linii papilarnych oraz Androida 5.1 na pokładzie.
Urządzenie umieszczono na wykazie sklepu LetsTango, jednak jego przedsprzedaż jeszcze nie wystartowała, a osoby nim zainteresowane mogą zapisać się do newslettera, który poinformuje o jej zapoczątkowaniu. Samsung nigdy oficjalnie nie potwierdził tego, że urządzenie powstanie, jednak to w żaden sposób nie neguje jego ewentualnej rychłej premiery.

Źródło: LetsTango