Samsung Galaxy II za 2 dolary

W kolejnej wojnie o klienta pomiędzy Samsungiem, a Apple ten pierwszy zdecydował się na ciekawą promocję. Batalia ma miejsce w Sydney, a orężem w walce jest model Galaxy S II, który sprzedawany jest po 2 dolary. Promocja jest niestety ograniczona terytorialnie, ale jak zapowiadają włodarze firmy będzie ich więcej w różnych zakątkach świata.
Samsung Galaxy S II za 2 dolary jest dostępny jedynie w Sydney. Każdego dnia pierwszych dziesięć telefonów zostanie sprzedanych właśnie za taką cenę. Promocja dotyczy jednego sklepu – jest to tymczasowa placówka firmy, obok której znajduje się lokalna siedziba…Apple. Według oficjalnego komunikatu Samsunga – celem tej placówki była promocja nowej usługi muzycznej Music Hub. Nikt jednak nie ma wątpliwości o co chodziło tak naprawdę.
Wygląda na to, że wszystko idzie zgodnie z nieoficjalnym planem, przed sklepem Samsunga codziennie ustawiają się kolejki dwa razy dłuższe niż u konkurencji. Promocja potrwa tylko do jutra, czyli dnia premiery iPhone’a 4S. Co ciekawe, po tym terminie tymczasowa placówka Samsunga zostanie zamknięta. Mamy nadzieję, że podobną akcję zdecyduje się lokalny oddział firmy, ciekawe jak długie by były kolejki każdego dnia? 🙂

Źródło: smh.au