Router FRITZ!Box 4020 – ładny i funkcjonalny

FRITZ!Box 4020 jest wyposażony w jeden port WAN, cztery porty LAN i obsługuje serwer NAS. Umożliwiając przesył danych z prędkością do 450 Mbit/s w paśmie 2,4 GHz, oferuje najszybsze połączenie w technologii Wireless N w swojej klasie, co docenią serfujący w sieci za pomocą smartfona, tabletu, czy notebooka.
FRITZ!Box 4020 posiada jeden port USB 2.0, do którego można podłączyć modem 3G lub 4G, aby w razie potrzeby korzystać z mobilnej technologii dostępowej. Jako standard, wraz ze swym małym routerem FRITZ!Box, użytkownicy otrzymują także pięć lat gwarancji oraz ciekawy system operacyjny FRITZ!OS. Pozwala on na wykorzystanie wielu przydatnych funkcji, np. bezprzewodowy dostęp dla gości, kontrola rodzicielska lub VPN. Dodatkowo, darmowa aplikacja FRITZ!App, oferuje dostęp do wielu innych funkcji routera FRITZ!Box.
FRITZ!Box 4020 jest podstawowym modelem, do wykorzystania z istniejącymi modemami lub jako rozszerzenie domowej sieci. Na przykład, może on zapewnić szybką, bezprzewodową sieć LAN lub porty ethernetowe dla dodatkowych pokojów, czy pięter. Dzięki obsłudze zewnętrznych modemów 3G i 4G, router FRITZ!Box umożliwia dostęp do Internetu przez sieci mobilne, pozwalając na rozwinięcie domowej sieci w dowolnej lokalizacji, np. w domku letniskowym.
Urządzenie FRITZ!Box jest już dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 219 złotych.
Specyfikacja techniczna routera FRITZ!Box 4020

  • 2,4 GHz: Technologia 3 x 3 Wireless N z przepustowością do 450 Mbit/s.
  • 1 x port WAN Fast Ethernet do podłączenia sieci kablowej, DSL, modemu światłowodowego, jak również istniejącej ethernetowej sieci domowej
  • Wsparcie dla zewnętrznych modemów 3G i 4G dla dostępu do Internetu przez sieci mobilne
  • 4 x port LAN Fast Ethernet, 1 x USB 2.0
  • Funkcje komfortowe FRITZ!OS, jak np. bezprzewodowy dostęp dla gości, kontrola rodzicielska, NAS, VPN i wiele innych.

Źródło: inf. prasowa