Reddit stworzył książkę z najlepszymi AMA serwisu

Tytuł publikacji brzmi Ask Me Anything: Volume One, co sugeruje, że w przyszłości być może pojawi się jej kontynuacja. Książka została udostępniona zarówno w postaci elektronicznej, jak i drukowanej – w twardej oprawie. Zgodnie z opisem, znajdziecie w niej sesje pytań i odpowiedzi przeprowadzane między innymi z Louisem C.K., Barackiem Obamą, Rondą Rousey i nie tylko, a to wszystko zostało wydrukowane aż na 400 stronach.
„Co jeżeli moglibyście zapytać prezydenta Baracka Obamę o dosłownie cokolwiek? A może Waszą ulubioną gwiazdę, powiedzmy Madonnę, Billa Gatesa czy Buzza Aldrina? Co chcielibyście wiedzieć? To jest okazja, którą Reddit oferuje społeczności AMA. W ‘Ask Me Anything: Volume One’ – pierwszej tego rodzaju książce, Reddit prezentuje Wam kolekcję zawierającą najbardziej interesujące, prowokacyjne, zabawne i inspirujące sesje. Niektóre dadzą Wam do myślenia, inne Was rozbawią, a kilka z nich poszerzy Wasze horyzonty w sposób, jakiego się nie spodziewaliście.”
Oprócz tekstu, w książce znajdziecie przepiękne ilustracje stworzone przez artystę i użytkownika Reddita o nicku u/youngluck. Zobaczycie na nich wspomniane wcześniej osobistości, które prowadziły swoje AMA w serwisie.
Ask Me Anything: Volume OneWersja w twardej oprawie kosztuje 35 dolarów, natomiast ebook – 5 dolarów. Nie mniej jednak, nie zapominajcie, że wszystko możecie zupełnie za darmo przeczytać na Reddicie. Przecież to stamtąd pochodzą wszystkie umieszczone w książce AMA. Publikacja już stała się bestsellerem na Amazonie. A Wy zamierzacie ją kupić?
Warto dodać, że wydrukowano jedynie 10 tysięcy kopii, więc spieszcie się, póki jest dostępna. Reddit twierdzi, że część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na cele charytatywne. Serwis podaje, że subreddit AMA przyciąga ogromną liczbę czytelników – generuje aż 20 milionów odsłon na miesiąc. W sumie, odwiedziło go już 8 milionów unikalnych użytkowników.

Źródło:Reddit