Razer być może zrobi myszkę dla leworęcznych graczy MMO

Razer już obecnie jako jedyny produkuje leworęczną myszkę dla graczy, jest to Razer DeathAdder, który jednak jest opcją głównie dla mniej wymagających użytkowników. Klienci jednak domagają się więcej, do szefów Razera coraz częściej dochodzą prośby o zrobienie w wersji dla leworęcznych bardziej profesjonalnej myszki. Szczególnie często mówi się w tym kontekście o popularnym modelu przeznaczonym głównie dla graczy MMO: Razer Naga.
Po przeanalizowaniu tych informacji, szefowie Razera najwidoczniej postanowili sięgnąć po nową strategię marketingową. Trochę ponad tydzień temu na Facebookowymprofilu jednego z szefów Razera pojawiło się zdjęcie opisane w ten sposób:
Zawsze dbaliśmy o leworęcznych graczy świata z naszymi oburęcznymi myszkami, oraz leworęcznym DA – w zasadzie z każdym sprzedanym DeathAdderem, traciliśmy pieniądze i mieliśmy ich mniej na rozwój innych produktów. Jednak robiliśmy to gdyż wierzymy, że hasło Od Graczy, Dla Graczy oznacza również dla leworęcznych graczy.
I CHCEMY zrobić leworęczną Nagę, jednak nie możemy zrobić tego dla 100 graczy, nawet dla 10000 graczy oznacza to spore straty.
Jednak słyszę od wielu z was prośby o leworęczną Nagę, dlatego dam wam wyzwanie – jeśli ten post zbierze 10000 lubię to w miesiąc to wtedy ZROBIMY leworęczną Nagę. Będziecie jednak musieli być cierpliwi gdyż może to zająć nawet rok. Jednak macie moje słowo, że ją zrobimy”
Czas gracze mieli aż do 21 kwietnia, jednak zainteresowanie przeszło chyba najśmielsze oczekiwania szefa Razera, gdyż już dzisiaj liczba polubień przekroczyła magiczna liczbę 10000. Wygląda więc na to, że jeśli tylko Ming-Lian Tang dotrzyma słowa to za rok gracze będą mogli się cieszyć leworęczną Nagą. Pytanie tylko na ile zainteresowanie samą akcją przełoży się na zainteresowanie produktem, szczególnie że wielu glosujących w komentarzach przyznawało, że są praworęczni, a głosują jedynie dla kolegów.
 

Źródło: Facebook, maximumpc