Przygotujcie się na nadejście Baldur’s Gate 3 z pomocą GOGa

Kilka dni temu Google zorganizowało konferencję, podczas której firma przedstawiła szczegóły na temat swojej nowej platformy – Stadia. Ku zaskoczeniu wszystkich, w ramach tego samego wydarzenia oficjalnie zapowiedziano grę Baldur’s Gate 3.
To, że studio Larian pracuje nad kolejną odsłoną „Baldura”, podejrzewaliśmy już od jakiegoś czasu na podstawie tajemniczego logo, które pojawiło się na jego stronie. Chociaż niektórzy sądzili, iż logo świadczy o nadchodzącym Divinity: Original Sin 3, kod źródłowy pliku wskazywał na coś innego. Można w nim było bowiem znaleźć nawiązania do Baldur’s Gate 3 oraz Wizards of the Coast.
Aby uczcić fakt, że Baldur’s Gate 3 rzeczywiście powstaje, serwis GOG.com zorganizował specjalną wyprzedaż, która obejmuje nie tylko pozostałe części serii Baldur’s Gate, ale również inne produkcje: Icewind Dale oraz Planescape: Torment. Listę wszystkich tytułów objętych promocją oraz ich ceny widać na poniższym screenie.
Baldur's GateTo jak, zamierzacie skorzystać z wyprzedaży. Z pewnością stanowi ona świetną okazję do przypomnienia sobie uniwersum „Baldura” bądź zapoznania się z nim przed premierą Baldur’s Gate 3. Kliknijcie w tenLINK, aby udać się na jej stronę.
Póki co nie wiadomo, kiedy Baldur’s Gate 3 zadebiutuje. Na pewno pojawi się on jednak na komputerach osobistych (na Steamie i GOGu) oraz w platformie Google Stadia.

Źródło: GOG.com