Przenośne głośniki boomCAN

Jeżeli dużo podróżujecie i korzystacie na co dzień z urządzeń przenośnych, ale nie satysfakcjonuje Was oferowana przez nie jakość dźwięku, to powinniście zainteresować się nową ofertą firmy Scosche, która właśnie poszerzyła się o zestaw mobilnych głośników boomCAN dedykowanych smartfonom, tabletom, netbook’om i laptopom.
Do połączenia głośników z innymi urządzeniami posłuży klasyczny, 3,5-milimetrowy audio jack. Ładowanie litowo-jonowego akumulatora, który ma zapewnić boomCAN’om moc na 7 godzin działania, będzie możliwe dzięki znajdującemu się w zestawie kablowi USB.
Głośniki boomCAN są naprawdę niewielkie – ich wysokość wynosi jedyne 6,35 cm, a średnica 5,08 cm, dzięki czemu będzie można zapakować je do praktycznie każdego plecaka czy torebki wraz z urządzeniem przenośnym, do którego będziemy mieli zamiar je podłączyć. Może oferowany przez nie dźwięk nie będzie najwyższej jakości, ale na pewno wystarczy, aby uprzyjemnić nam czas w trakcie podróży czy na niespodziewanej imprezie.
BoomCAN’y można zakupić w jednej z czterech wersji kolorystycznych – czerwonej, srebrnej, niebieskiej i czarnej – na stronie głównej firmy Scosche już dziś za 24,99 USD (75 zł) za sztukę.Tutaj możecie obejrzeć filmik reklamujący przenośne głośniki boomCAN.