Prezenty o wartości ok. 14 tys. złotych każdy dla pierwszych klientów Plusa!

W ramach podziękowań za wspólne 20 lat klienci, którzy są w sieci Plus od pierwszego dnia jej działalności otrzymają smartfony, laptopy, tablety, telewizory wraz z usługami dostępnymi w ramach Programu smartDOM.

Klienci będący z Plusem nieprzerwanie od 1 października 1996 roku otrzymają w podziękowaniu za wspólne 20 lat prezenty, odzwierciedlające pełną gamę usług i sprzętów oferowanych obecnie przez operatora.20 lat plusaZestaw prezentowy od Plusa to komplet wszystkich  usług i sprzętów dostępnych w ramach Programu smartDOM i zawiera:

  • Pakiet „Smartfon„: Samsung Galaxy S7 lub inny dowolny smartfon z ofertyoperatora wraz z abonamentem na 24 miesiące z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, SMSami i MMSami bez limitu i 5GB Internetu oraz pakietem IPLA.
  • Pakiet „Internet„: Laptop HP 250 G5 lub tablet Lenovo Yoga 3 10.1 lub telewizor Samsung UHD 50″(4k) z abonamentem na 24 miesiące na Internet LTE Plus bez limitu danychwraz pakietem IPLA oraz routerem LTE Advanced.
  • Pakiet „Telewizja Cyfrowego Polsatu”: pakiet 139 kanałów „Familijny Max HD” z zestawem antenowym i dekoderem EVOBOX PVR.
  • Pakiet  „Prąd od Plusa„: gratis pakiet 250 kWh miesięcznie przez 36 miesięcy.
  • Pakiet „AGD”: wybrany sprzęt AGD, czyli kuchenka, pralka lub chłodziarko-zamrażarka z oferty smartDOM.

 
W ciągu najbliższych dni konsultanci Plusa skontaktują się z klientami, którzy od 1.10.1996 r. nieprzerwanie korzystają z oferty operatora i podziękują im za 20-letnią lojalność, poinformują o wyjątkowym prezencie, ustalą jego ostateczny wariant i uzgodnią sposób dostarczenia.
 
 

Źródło: Plus