Premiera urządzeń Galaxy i ATIV od Samsunga już 20 czerwca [Maksym o tym pisał wczoraj już]

Jak widać Samsung nie marnuje swojego cennego czasu i już kilka miesięcy po światowej premierze Samsunga Galaxy S4, który jest najlepiej sprzedającym się smartfonem na świecie, przygotowuje się do premiery kolejnych urządzeń mobilnych.

Oficjalna prezentacja urządzeń serii Galaxy i ATIV ma odbyć się 20 czerwca w Londynie. To co zaoferuje nam Samsung jest owiane tajemnicą, jednak azjatycki gigant pokusił się o małą próbkę w postaci skromnego zdjęcia swoich urządzeń. Według specjalistów jednym z urządzeń jestGalaxy S4 Mini, którego specyfikacja przypadkowo wyciekła wczoraj do sieci. Kolejnymi urządzeniami z tej serii najprawdopodobniej będą Galaxy S4 Active oraz Galaxy S4 Zoom.

samsung premiera galaxy ativ

Samsung poinformował również o premierze urządzeń z serii ATIV, czyli działających w oparciu o system Windows Phone. Wiele osób twierdzi, że serię ATIV zasili tablet lub ultrabook z systemem Windows 8.

Wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć konferencję na żywo poprzezten kanał.

Myślę, że w kwestii nowych urządzeń Samsunga nie możemy być całkowicie pewni w stosunku do żadnego z wyżej wymienionego modelu z racji tego iż, są to jedynie spekulacje i nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Tak więc pozostaje nam jedynie czekać na 20 czerwca.

 

Źródło: cbsnews, liveside