Potrzeba 35-40 godzin na ukończenie gry Watch Dogs

Nie jest miło przekonać się, że przejście gry, za którą zapłaciliśmy całkiem sporą sumę pieniędzy zajmie nam tylko kilka godzin. Producenci niestety mają tendencję do wydawania tytułów z co raz krótszym czasem wymaganym na ukończenie gry – jak na obecne standardy 20 godzin to jest już dużo.
Tym bardziej cieszy informacja podana przez dyrektora kreatywnego gry Watch Dogs, Jonathana Morina, który w opublikowanym przez siebie tweecie napisał, że przejście gry zajmie przeciętnemu użytkownikowi 35-40 godzin, o ile zamierza oprócz samego wykonywania zadań też odrobinę powędrować po uniwersum, a wypełnienie wszystkich pobocznych zadań może trwać nawet 100 godzin.
Zastanawia co takiego w grze zajmie nas na tyle, żeby pochłonąć dodatkowe 60 godzin. Być może liczba ta, oprócz wypełnienia misji pobocznych, może zawierać również czas spędzony na odwiedzaniu światów innych graczy. W multiplayerze Watch Dogs możliwe jest odwiedzenie miasta innego gracza, aby zdobyć przydatne informacje, nie można jednak dać się złapać.
Na razie wiadomość o czasie rozgrywki pochodzi od osoby związanej z tworzeniem gry – jak jest naprawdę zweryfikują sami gracze. Watch Dogs już od 27 maja będzie dostępna na PC, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 i PlayStation 4.
 

Źródło: videogamer.com