Plotka: Infinity Ward pracuje nad Modern Warfare 4

Już tylko niecałe dwa tygodnie dzielą nas od premiery Call of Duty: Black Ops II autorstwa studia Treyarch. Chyba trudno wyobrazić sobie lepszy moment na rozpuszczanie pierwszych plotek na temat kolejnej odsłony gry, którą miałoby być Modern Warfare 4.
Używam zwrotu „miałoby być”, ponieważ do tej pory nie było to wcale pewne, a to ze względu na fakt, że trylogia Modern Warfare tworzyła fabularnie zwartą całość. Zakończenie trzeciej części zamykało historię rozpoczętą w Call of Duty 4: Modern Warfare.
Bill Murray, aktor podkładający głos pod Johna Price’a, w wywiadzie dla This is Xbox ujawnił, że Infinity Ward pracuje nad kolejną odsłoną podserii, w której po raz kolejny wcieli się on w najbardziej rozpoznawalną postać w uniwersum Call of Duty.

„Tak, w poniedziałek mam spotkanie z Infinity Ward, w trakcie którego będziemy mówić o kolejnej grze, a mianowicie o Modern Warfare 4. Pracuję przy tworzeniu kontynuacji Modern Warfare 3, która rozpoczynać będzie się tam, gdzie skończyła się poprzednia część. Występuję tylko w grach z serii Modern Warfare…”.

Co Wy na to? Mimo całego szacunku jaki żywię dla Infinity Ward, mam szczerą nadzieję, że kapitan Price będzie jedynym elementem łączącym grę z poprzednikami, ponieważ całej serii przydałby się w końcu nawet niewielki podmuch świeżości. Treyarch poczynił w tym kierunku pewne kroki. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się już 13-ego listopada.

Źródło: VG247