Plotka: Fallout 4 zapowiedziany na targach E3?

Tajemnicze spotkanie podczas tegorocznych targów E3 miał poprowadzić Pete Hines z Bethesdy. Prezentacja dotycząca gry Fallout 4 trwała 45 minut. Uczestnicy mogli również obejrzeć trwający 37 sekund zwiastun, w którym padły słowa Rona Pearlmana „War… War never changes…”.

Według dobrze poinformowanych źródeł, prace nad nowym Falloutem rozpoczęły się w 2011 roku. Na samym początku nad nowym tytułem pracowała niewielka liczba ludzi, z uwagi na fakt, iż większa część zespołu była skupiona na The Elder Scrolls V: Skyrim. Na dzień dzisiejszy Fallout 4 jest ukończony w 55%.

Akcja gry będzie toczyć się na obszarze Cambridge, Arlington i Somerville. Jednak najważniejszą lokalizacją w grze ma być Boston, do którego na początku rozgrywki nie będziemy mieli dostępu. Gra ma nie posiadać trybu multiplayer, jednak prawdopodobnie będzie możliwa kooperacja.

Na oficjalną zapowiedź Fallouta 4 będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Natomiast sama gra ma się ukazać w październiku 2015 roku. Tytuł ma być dostępny na konsolach Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, a także na komputerach PC. Jednak w tej kwestii wszystko może się zmienić.

Wygląda na to, że dopiero za ponad 2 lata, będziemy mogli cieszyć się czasem spędzonym przy Fallout 4. Na razie pozostaje nam jedynie oczekiwanie na kolejne informacje dotyczące tego tytułu.

 

Źródło bubblenews, examiner