Play – testuj smartfona przez 2 tygodnie za darmo

Operator sieci Play – spółka P4 ogłosiła dziś start promocji testujsmartfona. W jej ramach każdy może wziąć na 14 dni testów telefon Huawei U8500 z systemem Android 2.3 bez ponoszenia żadnych kosztów. Dodatkowo użytkownik otrzyma kartę pre-paid Play Fresh z przyznanym 1 GB na transmisje danych oraz 4 zł do wykorzystania na inne usługi. Operator szacuje, że z akcji promocyjnej skorzysta około 150 tysięcy osób.
Po upływie okresu testowego telefon można zwrócić bez żadnych konsekwencji lub podpisać umowę i zatrzymać. Każdy kto chce wziąć udział w promocji musi posiadać dowód osobisty oraz przejść pozytywnie weryfikację płatniczą. Całe proces odbywa się online, wypełniamy jedynie formularz na stronietestujsmartfona.pl, telefon odbieramy w wybranym przez siebie punkcie sprzedaży operatora.
W przypadku gdy klient podpisze umowę – zatrzyma telefon, to jego cena będzie wzięta z wyższej taryfy. Kara za niezwrócenie smartfonu po upływie 14 dni wynosi 400 zł. Na obecną chwilę smartfony stanowią ponad 60 % sprzedawanych telefonów przez operatora. Dodatkowo tacy klienci generują średnio o 17% więcej przychodów. Play poinformował również, że twarzą nowej kampanii reklamowej został Kuba Wojewódzki.