Pierwsze szczegóły na temat Motoroli Droid 4

Motorola dzięki swojemu modelowi Droid odzyskała chociaż częściowo swoją sławę sprzed lat, kiedy była w czołówce producentów telefonów. Innowacyjność połączona ze sprawdzonymi technologiami – to zadecydowało o sukcesie Droida. Jednak koncern z Chicago nie zamierza rzucać ręcznika – zapowiedziano właśnie koleją wersję smartfona – to już czwarta generacja!
Droid 4 jest znany jako Maserati – tak, właśnie w nawiązaniu do superluksusowej marki włoskich samochodów. Czy nazwa będzie na wyrost? Nie znamy jeszcze dokładnej specyfikacji urządzenia. Na razie wiadomo tylko tyle, że Maserati będzie wyposażone w 4-calowy ekran dotykowy i będzie obsługiwać technologię 4G LTE.
Podobnie jak w poprzednich modelach, Droid 4 posiada fizyczną, wysuwaną klawiaturę QWERTY – zabrakło jednak urządzenia wskazującego, znanego z wcześniejszych wersji (tzw. D-Pad). Jest jeszcze za wcześnie by mówić o dacie premiery czy cenie – nie mamy jeszcze nawet zdjęć i dokładnej specyfikacji telefonu. Oczywiście będziemy Was informować na bieżąco!

Źródło: Howard Forum