Philips TV prezentuje najnowsze telewizory (w tym OLED) z Ambilight

Cienkie jak brzytwa, smukłe, otoczone wąską ramą – to wyróżniki lekkiego stylu projektantów Philips TV, których telewizory dysponują również nowoczesną technologią, jaką jest trójstronny, popularny system podświetlenia Ambilight.
Wiodącym produktem nowej serii telewizorów Philips jest elegancki i smukły Philips 9002 Black Star, charakteryzujący się niezwykle cienką ramą, wyposażony w technologię Ambilight i panel o rozdzielczości Ultra HD. Zapewniać ma „spektakularną” ostrość obrazu, niezwykle bogatą paletę kolorów i perfekcyjne odwzorowanie czerni. Urządzenie pracuje w oparciu o system operacyjny Android.
Philips 9002 Black Star to drugi telewizor marki o przekątnej 55 cali, wyposażony w technologie OLED i UHD Premium, które zapewniają ponoć najwyższą głębię czerni. Pozwoli to jeszcze lepiej postrzegać płynny ruch, kontrasty, nasycone kolory i ostrość. Dzięki zastosowaniu unikalnego systemu Ambilight, który rozprasza na ścianie, poza krawędzią ekranu, światło w kolorach kompatybilnych z obrazem aktualnie na nim wyświetlanym, telewizor wydaje się jeszcze większy.Philips 9002 OLED AmbilightRównie atrakcyjne są pozostałe urządzenia zaprezentowane przez markę – Philips 7502, wyposażony w technologię 4K Ultra Slim LED, którego jakość obrazu i dźwięku nie ma sobie równych, czy też wyposażony w UHD Philips 6412 oraz Philips 6482 Ultra Slim LED, który dodatkowo zapewnia jakość wyświetlania w rozdzielczości 4K.

Na przestrzeni lat zmieniały się style i gusta konsumentów, które aktualnie skłaniają się najbardziej ku minimalizmowi. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie produktów, które będą pasowały do  wnętrz, których właściciele dążą do ograniczenia liczby sprzętów i przedmiotów w pomieszczeniu. Kluczowymi hasłami dla tych konsumentów są elegancja, rozsądek, trwałość i klasa w odniesieniu do stosowanych technologii oraz jakości wykonania. Kierując się takimi wskazówkami, udało nam się stworzyć produkty wyrafinowane i ponadczasowe – mówi Rod White, Chief Designer Philips TV.

Nowa seria telewizorów Philips TV została wprowadzona pod hasłem “Philips TV. Looks better”. Już wkrótce w sprzedaży pojawią się następujące telewizory Philips:

  • 6412 – z ekranem o wymiarach: 43” 49” 55” 65”
  • 6482 – z ekranem o wymiarach: 49” 55”
  • 7502 – z ekranem o wymiarach: 49” 55” 65”
  • 9002 OLED – z ekranem o wymiarach: 55”

Cała seria Philips TV 2017 pojawi się w sprzedaży w ciągu najbliższych czterech miesięcy.

 

Źródło: Philips