PES 2017 na PC będzie gorszy jakościowo od wersji na PS4 i Xbox One

Należy przyznać, że Konami jest firmą, której działania czasem najzwyczajniej ciężko zrozumieć. Wystarczy sobie przypomnieć, w jaki sposób rozstała się z Hideo Kojimą – osobą, której wiele zawdzięcza. Teraz Konami ponownie zadziwia, informując nas, że tak jak poprzednia odsłona serii PES 2017 nie dorówna jakościowo wersjom na PlayStation 4 i Xbox One.
„Nie oczekujcie takiego poziomu, jak na PlayStation 4 i Xbox One.” – Adam Bhatti z europejskiego oddziału Konami napisał w odpowiedzi na pytania kilku z graczy.PES 2017Oczywiście, w pewnych aspektach wersja na PC ma przewyższać tę, która pojawi się na PlayStation 3 i Xboxie 360, a dokładniej – pod względem rozdzielczości oraz liczby klatek na sekundę. Niemniej, obecnie nie wiadomo, czym edycja na PlayStation 4 oraz Xbox One ma górować nad pecetową. Być może chodzi tu o grafikę i związaną z nią technologię, ale kto wie, z czego jeszcze Konami postanowi ją ograbić.
To już trzeci rok z rzędu, w którym pecetowa wersja PESa będzie uboższa od wersji na konsole nowej generacji. Wygląda na to, że Konami nie ma zamiaru uczyć się na własnych błędach. Przypomnijmy, że zeszłoroczny PES w wydaniu na PC został mocno skrytykowany przez odbiorców właśnie za to, jaka przepaść dzieliła go od wersji na PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Adam Bhatti