Pendrive Kingston DataTraveler R500

Dla większości z nas nie ma znaczenia z jakiego materiału kupiony pendrive jest wykonany – choć powinno mieć. To właśnie przede wszystkim jego budowa chroni nasze dane przechowywane na tymże akcesorium. Dla wszystkich, którzy nie chcą bać się o utratę ważnych plików, Kingston przygotował model DataTraveler R500.

Oprócz podstawowej cechy przechowywania danych – z prędkością zapisu 20MB/s oraz odczytu 30MB/s, pendrive może się pochwalić niesamowitą odpornością. Nie jest mu straszny upadek z wysokości, spotkanie z wodą czy kurzem.

Wymiary najnowszego dziecka Kingstona to 70 x 22,68 x 12,40 milimetrów. Producent udziela na nie pięcioletniej gwarancji. DataTraveler R500 będzie dostępny w trzech wersjach pojemnościowych: 16GB (za 50 dolarów), 32GB (96 dolarów) oraz 64GB (221 dolarów).