Oto parodia serii Dark Souls w stylu gry… Cuphead

Cóż, jeśli gry z serii Dark Souls zostałyby stworzone w takim stylu jak produkcja zespołu Studia MDHR – Cuphead, umieranie prawdopodobnie byłoby bardziej zabawne niż frustrujące. Zobaczcie krótkie wideo, które pokazuje, jak ta interesująca wizja mogłaby się sprawdzać w rzeczywistości. Oto Cupsouls.
Za tą parodię odpowiadają twórcy znajdującego się w serwisie YouTube kanału 64 Bits. Nie jest to pierwszy taki materiał w ich wydaniu.

 
Film pokazuje, jak ciekawe DLC Cuphead mógłby w przyszłości otrzymać. Wilkołaki, ogromne potwory, sterty kości, a nawet ogniska – to wszystko prezentuje się świetnie w animacji.
Cuphead zgarnął w tym roku kilka nagród w ramach rozstrzygnięcia tegorocznego plebiscytu Golden Joystick Awards. Nie dość że został on najlepszą grą na konsolę Xbox, zwyciężył w kategorii „Najlepsza oprawa wizualna”. Ta produkcja miała swoją premierę 29 września i niemalże natychmiast odniosła ogromny sukces. Platformówka rozeszła się bowiem w ponad milionie egzemplarzy w ciągu dwóch tygodniu, jakie upłynęły od jej debiutu.

Źródło: YouTube