Orange – 500 SMS-ów na weekend

Pomarańczowy operator przyzwyczaił swoich klientów do okresowych promocji, w których rozdaje rozmaite bonusy za darmo. Najczęściej mają one charakter kodu, który wysyłamy w SMS-ie i w zamian otrzymuje stosowny prezent. Nie inaczej jest tym razem, z okazji przekroczenia pułapu 0,5 mln użytkowników na Facebookowym profilu operatora, Orange udostępniło specjalne hasło.
Aby skorzystać z promocji należy wysłać krótką wiadomość tekstową o treści 500.000 pod bezpłatny numer 80106. W zamian otrzymamy 500 SMS-ów do wykorzystania w sieci Orange ważnych do 26 marca. Warto tutaj wspomnieć, że środki bonusowe będą wykorzystywane w pierwszej kolejności. Jednak w przypadku, gdy użytkownik posiada aktywne dodatkowe pakiety np. 600 SMS-ów do Orange dodatkowe wiadomości będą wykorzystane dopiero po wyczerpaniu tych pierwszych.
Z promocji mogą skorzystać użytkownicy usług prepaid oraz mix. W przypadku osób posiadających taryfy abonamentowe bonusowe SMS-y można dostać jedynie w przypadku, gdy mamy aktywną usługę Ekstra Numer (3 zł). Operator zapowiedział, że promocja nie posiada limitu w postaci z góry określonej ilości osób (numerów) jakie mogą skorzystać z bonusowego kodu.

Źródło: Orange