Opaskę Xiaomi Mi Band 3 można już kupić w dobrej cenie

Opaska sportowa Xiaomi Mi Band 3 jest nareszcie dostępna w sklepach w cenie, która jest zbliżona do ceny zapowiadanej przez Xiaomi na oficjalnej premierze urządzenia. Najtaniej w sieci kupić ją można obecnie w sklepie Gearbest.

Xiaomi Mi Band 3 – gdzie kupić?

Opaska Xiaomi Mi Band 3 w sklepie Gearbest dostępna jest w cenie 34.89 dolarów (ok. 125 złotych), z wysyłką z magazynu w Hongkongu (dodatkowy koszt 0.65 dolarów). To świetna cena zważywszy na to, że opaska sportowadostępna była od dnia premiery w sklepach w cenie ok. 49.99 dolarów. Jest to także najniższa cena w sieci.
Przypominamy, że cena sugerowana przez Xiaomi z dnia premiery wynosiła 169 juanów, czyli ok. 99 złotych. Żaden sklep nie sprzedawał jej jednak w tej cenie i jeszcze długo sprzedawał nie będzie.
Ceny poprzednich generacji opasek sportowych Xiaomi wynoszą:

– Xiaomi Mi Band 1S –9.99 dolarów (ok. 36 złotych)
– Xiaomi Mi Band 2 –23.99 dolarów (ok. 87 złotych)

Xiaomi Mi Band 3 – szczegóły

Nowa generacja popularnej opaski sportowej otrzymała zupełnie nowy, większy, 0.78-calowy ekran OLED, sterowany za pomocą gestów. Opaskę wyposażono w pulsometr, akcelerometr i silnik wibracyjny. Moduł Bluetooth 4.2 LE powinien pozwolić jej pracować nieco dłużej na pojedynczym ładowaniu, ale… nie pozwoli. Opaska oferuje ok. 20 dni pracy na baterii.Xiaomi mi band 3Obudowa opaski spełnia normę IP68 i jest całkowicie wodoszczelna.Xiaomi mi band 3Po raz kolejny opaska pozwoli zmierzyć kroki, jakość snu oraz ustawić alarm. Nie zabrakło funkcji poglądu i odbierania połączeń przychodzących. Na obecność GPS nie liczcie, bo takowego modułu nie będzie. Największą nowością jest moduł NFC i płatności Mi Pay, które to jednak na razie nie działają w Polsce.