OnePlus 7 w pełnej krasie i gamie kolorów na renderach

OnePlus 7 bez notcha i bez „dziurki” na kamerę w ekranie. Wygląda na to, ze OnePlus 7 będzie w pewnych kwestiach bliźniakiem modelu OPPO F11 Pro i zostanie wyposażony w aparat przedni wysuwany z obudowy. Wada takiego rozwiązania? Brak wodoszczelności, niestety. Wygląd flagowca potwierdzają kolejne rendery, ukazujące trzy kolory obudowy.OnePlus 7 wyglądOnePlus 7 dysponował będzie podwójnym aparatem głównym o rozdzielczości 48 Mpix i 5 Mpix. Skaner linii papilarnych zintegrowany zostanie z ekranem.
OnePlus 7 będzie jednym z pierwszych urządzeń korzystających z szybkiej pamięci UFS 3.0. Ponadto, będzie korzystał z mocy obliczeniowej Snapdragona 855, a do sprzedaży trafią warianty z 6, 8 oraz 12 GB pamięci RAM.OnePlus 7CEO marki sugerował wcześniej, że OnePlus 7 nie otrzyma funkcji bezprzewodowego ładowania. Wydaje się natomiast, że urządzenie obsługiwało będzie 5G jedynie w specjalnej, droższej wersji, prawdopodobnie tej, która wyposażona będzie w 12 GB RAMu.
Premiera OnePlus 7 powinna odbyć się w maju, ale wydaje się, że nastąpi to nieco wcześniej. Konkurencja zaprezentowała swoje flagowce w trakcie MWC 2019 i wydaje się, że chiński producent nie będzie zwlekał tak długo.