Nowy interkom Scala Rider SmartPack dla motocyklistów

Idąc śladem wielokrotnie nagradzanego interkomu PackTalk (przeznaczonego dla grupy do 15 motocyklistów), nowy SmartPack zapewnia bardzo dobrą jakość komunikacji za sprawą technologii DMC (Dynamic Meshwork Communication). Grupa licząca czterech motocyklistów może komunikować się w prywatnej, wirtualnej sieci – w zasięgu do 5 km z pełnym full-duplex. W trybie DMC każdy z motocyklistów jest autonomicznym punktem łączności, dzięki czemu sieć komunikacyjna jest podtrzymana nawet wtedy, gdy jeden lub więcej motocyklistów z grupy znajdzie się poza zasięgiem. Każdy może poruszać się swobodnie w obrębie grupy, dowolnie wyprzedzać pozostałych, dołączać do grupy lub opuszczać ją, nie powodując zerwania ogólnej łączności. Drugi rdzeń łączności stanowi Bluetooth, który pozwala na sparowanie słuchawki z smartfonem, nawigacją GPS i odtwarzaczem muzycznym.Scala Rider SmartPackInterkom SmartPack jest następcą bardzo popularnego modelu G9x i jest kompatybilny z całą rodziną interkomów scala rider. Ponadto posiada wszystkie high-endowe zalety, jakie oferują dostępne już na rynku flagowe produkty z tej linii – sterowanie głosem, rozmawianie i słuchanie muzyki jednocześnie, bezprzewodowe odtwarzanie muzyki stereo, odtwarzanie tej samej muzyki między kierowcą a pasażerem oraz funkcja Intercom-to-mobile pozwalająca na automatyczne przekierowanie połączenia na telefon w przypadku utraty zasięgu przez interkom.
Dla bezpieczeństwa motocyklistów, SmartPack umożliwia zapisanie numeru alarmowego do wykorzystania w sytuacji kryzysowej. Użytkownicy będą też zaintrygowani opatentowanym rozwiązaniem w postaci wielofunkcyjnej rolki będącej intuicyjnym panelem sterowania do obsługi nawet w z rękawicach oraz dedykowaną aplikacją na smartfony – Cardo SmartSet, która działa jak pilot zdalnego sterowania.
„Marka Cardo to już nie tylko lider bezprzewodowej komunikacji dla motocyklistów. To także styl życia, którego podstawą jest wolność i swoboda płynące z jazdy. Jesteśmy pasjonatami tworzenia systemów łączności, które dodają unikalnego wymiaru jeździe na motocyklu i nie mają sobie równych. Nasze produkty są projektowane i tworzone przez motocyklistów dla motocyklistów” – ocenia Jamie Cheek, wiceprezes ds. sprzedaży produktów Cardo.
SmartPack można kupić u autoryzowanych sprzedawców, których listę znajdziecie nawww.scalarider.pl

Źródło: inf. prasowa