Nowy, 5-minutowy zwiastun filmu Obcy: Przymierze! [wideo]

W mało którym filmie napięcie jest tak doskonale budowane i dawkowane, jak w serii filmów o Obcym. Alien: Covenant, nowa produkcja, która pojawi się w kinach 19 maja, powinna kontynuować tę tradycję. W sieci ukazał się właśnie nowy zwiastun filmu, zatytułowany Prologue: Last Supper, który rozgrywa się w zupełnie odmiennym klimacie niż poprzedni, bardzo krwisty trailer. Zobaczcie sami!

Mamy dla Was także dwie wersje poprzedniego, pierwszego zwiastunu filmu – Red Band (w wersji dla dorosłych) i zwykłą. Bez zbędnego gadania – oto oba trailery:


Amerykańska premiera filmu „Obcy: Przymierze” planowana jest na 19 maja 2017 roku, a nie na sierpień, jak wcześniej zapowiadano. Data majowa widnieje na najnowszym (notabene bardzo klimatycznym) plakacie filmu, który jakiś czas temu trafił do sieci.obcy przymierze zwiastunW filmie prezentującym wydarzenia rozgrywające się na przestrzeni pomiędzy akcją filmu „Prometeusz”, a pierwszą częścią „Obcego” z 1979 roku, przedstawiona zostanie sylwetka obcego, zwanego Neomorfem. To stworzenia powstałe w wyniku działań Inżynierów, które są w stanie zapładniać ofiary drogą powietrzną. Pozostała część procesu rozwoju stwora w ciele ofiary jest tożsama do charakteryzującej Ksenomorfa.obcy przymierze zwiastun„Obcy: Przymierze” opowiadał będzie losy załogi statku Covenant (tytułowe Przymierze), który ląduje na planecie znanej z filmu „Prometeusz” i spotyka uszkodzonego androida – Davida. W filmie wystąpią ponownie Noomi Rapace, Danny McBride oraz Michael Fassbender.