Nowe telewizory plazmowe od Samsunga dostępne w sprzedaży

W swoich nowych telewizorach Samsung postawił przede wszystkim na takie cechy jak wysoka jakość obrazu, nowoczesne wzornictwo, a także funkcjonalność. Nowe modele mają przekątną ekranu 51 cali i sygnowane są następującymi numerami PS51F4500 oraz PS51F4900.

Południowokoreański gigant w swoich telewizorach zdecydował się zmniejszyć przerwę pomiędzy ramką, a matrycą co poskutkowało zwiększeniem obszaru ekranu o jeden cal. Oba modele wyposażone są w funkcję Clear Image Panel, dzięki której otrzymujemy znacznie większy kąt widzenia.

Na pokładzie znajdziemy również Eco Sensor – jest to specjalny czujnik, który dokonuje pomiaru intensywności oświetlenia w pomieszczeniu. Technologie takie jak Wide Color Enhancer oraz Subfield Motion (600Hz) pozwalają cieszyć się użytkownikom telewizorów naturalnymi, nasyconymi kolorami oraz płynnością obrazu jeżeli chodzi o ruch.

AllShare i Connect Share Movie to funkcje, które posiada Samsung PS51F4900 – dzięki nim mamy możliwość pobierania, czy też wymiany treści multimedialnych z różnego rodzaju urządzeniami takimi jak: tablety, notebooki, smartfony. Urządzenie jest również wyposażone w WiFi Direct.

Samsung PS51F4500 posiada natomiast ConnectShare Movie, co pozwala na odtwarzanie różnego rodzaju multimediów z przenośnych dysków wyposażonych w złącze USB.

Należy podkreślić, że model PS51F4900 umożliwia oglądanie filmów i programów w rozdzielczości HD w doskonałych kolorach, ale także wyposażony jest w technologię 3D. Zestaw posiada jedną parę okularów. Dodatkowo producent daje nam możliwość konwersji obrazu 2D do 3D.

Na sam koniec najbardziej interesujący parametr jeżeli chodzi o podjęcie decyzji o zakupie, a mianowicie cena. Otóż sugerowane ceny detaliczne producenta to 3799 zł za model Samsung PS51F4900 oraz 2899 zł za model Samsung PS51F4500. Oba telewizory dostępne są w sprzedaży.

 

Źródło: Samsung