Nowa przenośna ładowarka Nokia DC-18

W dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani i na nic nie mamy czasu, ładowanie telefonu to często duży problem. Jeśli w domu zapomnimy to zrobić, to zazwyczaj nieznośny dźwięk rozładowanej baterii przypomni nam o tym, w najbardziej nieodpowiednim momencie. Dlatego właśnie stworzone zostały ładowarki przenośne. Bez względu na to gdzie jesteś, możesz podładować swój telefon. Wydawałoby się, że tego typu urządzenia mają być tylko użyteczne, a nie ładne – ten schemat jednak burzy ładowarka DC-18 wyprodukowana przez Nokię.
Ładowarka Nokia DC-18
Ładowarka DC-18 posiada akumulator o pojemności 1720 mAh oraz wbudowany kabel ze złączem micro USB. Stopień naładowania akumulatora wyświetlany jest bezpośrednio na ładowarce. Jej stosunkowo niewielki rozmiar (57,00 mm x 57,0 mm x 14,9 mm) oraz waga – 65 g, pozwala na bezproblemowe schowanie jej w torebce lub plecaku. Dodatkowym atutem tego produktu jest żywa kolorystyka. DC-18 dostępna jest w 4 kolorach: czerwonym, niebieskim, białym i żółtym.
Ładowarka rekomendowana jest dla telefonów Nokia Asha 501 oraz Asha 501 DualSim. Oczywiście, dokładne działanie tego produktu będzie możliwe do zweryfikowania dopiero w praktyce. Niestety, nie ma jeszcze żadnej oficjalnej informacji ze strony Nokii dotyczącej ceny tej ładowarki oraz terminu wprowadzenia jej do masowej sprzedaży.

Źródło: Nokia