Nokia Lumia 710 i 800 od 4 lutego oficjalnie w Polsce

Po blisko czterech miesiącach od światowej premiery najnowsze smartfony Nokii trafią oficjalnie na polski rynek. Mowa tutaj oczywiście o Lumii 710 i 800, które są pierwszymi telefonami fińskiego producenta działającymi pod kontrolą Windowsa Phone 7. Na dwa tygodnie przed startem sprzedaży ruszy kampania reklamowa pod hasłem „Niezwykły każdy dzień”.

(Nokia Lumia 710)

Jak poinformował nas rodzimy oddział Nokii oba modele będą dostępne u wszystkich czterech operatorów sieci komórkowych, a także w wybranych salonach firmowych i sklepach sieci Saturn. Lumia 710 została wyceniona na 1499 zł, a Lumie 800 będzie można kupić za 2249 zł (ceny detaliczne). Co ciekawe, pomimo, że oficjalna premiera jest dopiero za dwa tygodnie, to już teraz w Orange można nabyć wyższy model (przykładowo w abonamencie Pantera 89,90 zł, umowa na 24 miesiące, kosztuje 800 zł).

(Nokia Lumia 800)

Nokia zamierza mocno promować swoje najnowsze smartfony. W Warszawie, Krakowie i Łodzi pojawią się showroomy, w których chętni będą mogli dokładnie zapoznać się z Lumią 710 i 800. W 10 innych miastach (Trójmiasto, Białystok, Bydgoszcz, Łódź, Szczecin, Rzeszów, Lublin, Katowice, Opole, Częstochowa) pojawi się specjalna ciężarówka Nokii, w której również będzie można przetestować wspomniane modele telefonów oraz akcesoria firmy.

Źródło: Nokia