Nokia C5-03 Illuvial dla kobiet

Ósmy marca zbliża się nieubłaganie. Żadnej kobiecie nie trzeba przypominać co to jest za dzień… Gorzej z mężczyznami. Okazuje się, że przedstawiciele firmy Nokia obudzili się w ostatnim momencie i postanowili wypuścić na rynek specjalną wersję telefonu Nokia C5-03 skierowaną właśnie do płci pięknej. Miły ukłon fińskiego producenta w stronę kobiet (na czym oczywiście zamierza zarobić, ale to już inna sprawa).
Okolicznościowa wersja telefonu to Nokia C5-03 Illuvial. Jej parametry niczym nie różnią się od zwykłej edycji modelu, za to zmienił się design – na typowo kobiecy.

Specyfikacja Nokii C5-03 Illuvial zawiera przede wszystkim 3,2-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 640 x 360 pikseli, aparat o rozdzielczości 5 Mpix oraz 40MB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o 16GB dzięki slotowi kart pamięci.

Telefon pracujący w oparciu o Symbian S50 5tej edycji został wyposażony w GPS, WiFi, Bluetooth, USB oraz baterię o pojemności 1000 mAh, mającej oferować do 11 godzin rozmów lub do 35 godzin odtwarzania muzyki.

Nokia C5-03 Illuvial już jest do nabycia w wybranych krajach. O dostępności telefonu w Polsce na razie nic nie wiadomo.